Aromatouch

Aromatouch je jemná relaxačná metóda, ktorá prepája vôňu a dotyk. Vykonáva sa pozdĺž energetických meridánov na chrbáte, chodidlách a rukách. V Aromatouch technike sa používajú esenciálne oleje certifikovanej čistej terapeutickej triedy CPTD. Účinkom je uvoľnenie napätia a stresu, podpora imunitného systému, homeostázy, redukcia toxickej záťaž, celkový oddych a relaxácia.

Trvanie
45 min
Sála
Hot joga
Kapacita
1 osoba
Náročnosť
30 €
za osobu
Zavolaj pre prihlásenie

Rozvoňaj aj tvoj domov

Esenciálne oleje krásne prevoňajú tvoj domov, povznesú tvoj zdravotný a psychický stav. V Jupiti používame esenciálne oleje značky doTERRA. Ak ich chceš používať aj u teba doma, zakúpiť si ich môžeš na recepcii.

Čo sú esenciálne oleje?

Esenciálne oleje sú prírodné aromatické zložky, ktoré sa nachádzajú v rôznych častiach rastlín (kvety, listy, stonky, semená, korene, kôra a iné). Pomáhajú pozdvihnúť náladu, upokojiť zmysly a vyvolať emocionálne reakcie.

Každý olej poskytuje životnú esenciu svojich zdrojových rastlinných výťažkov. Najčastejšie sa získava procesom destilácie vodnou parou alebo lisovaním za studena. Vďaka kvalitným esenciálnym olejom môžeš nájsť prirodzené riešenie každodenných problémov a silou prírody podporiť svoje zdravie a pohodu.

Ako používať esenciálne oleje?

Esenciálne oleje sa používajú na rôzne účely v oblasti emocionálneho aj fyzického zdravia. Môžu sa používať samostatne alebo v komplexných zmesiach. Používame ich aromaticky, masážne alebo vnútorne. Vhodný spôsob volíme podľa toho, ktorý telový systém chceme podporiť, či ozdraviť.

Esenciálne oleje sú čisté a prirodzene bezpečné, avšak sú silne koncentrované a mali by sa používať opatrne. Odporúčame používať čisté esenciálne oleje a dodržiavať všetky označenia a pokyny. V tomto prípade platí, že menej je viac. Začni 1-2 kvapkami, v prípade aplikácie na citlivú kožu riedime s podkladových olejom. Esenciálne oleje sa nikdy nesmú kvapkať priamo do očí, nosa a do ucha.

Ak nevieš ako začať oleje používať, vyber si niektorý z najpoužívanejších olejov základnej sady ako napr. citrón, levanduľa, mäta. Alebo si jednoducho vyberajte to, čo ti intuitívne vonia.

Chceš sa dozvedieť viac, privoňať si a starostlivo vybrať svoj olej?

Čo znamemá označenie CPTG?

Skratka CPTG (Certified Pure Tested Grade) označuje oleje certifikovanej čistej testovanej triedy. Takéto oleje neobsahujú žiadne umelé prísady, znečisťujúce látky, či chemikálie, ktoré by oslabovali ich aktívne vlastnosti. Tak ako je dôležitá čistota olejov, dôležité je aj zabezpečenie aktívnych zložiek olejov v správnych koncentráciách.

Pri mnohých olejoch sa stretávame s označením prírodné, ale nie všetky sú podrobené prísnym štandardom testovania chemického zloženia. Esenciálne oleje doTERRA sú podrobené krížovej kontrole hmotnostnou spektrometriou a plynovou chromatografiou, aby sa zabezpečila čistota výťažku a sila zloženia každej várky. Spoločnosť spolupracuje so sieťou chemikov, destilérov a pestovateľov, aby boli vybrané iba rastlinné výťažky správneho druhu, ktoré boli pestované v ideálnych prirodzených podmienkach a zbierané šetrne v ten správny čas, kedy majú najvyššiu koncentráciu zlúčenín esenciálnych olejov.

Ako si môžem oleje objednať?

Najobľúbenejšie doTERRA produkty si môžeš vybrať priamo na recepcii. Ostatné ti objednáme.